Rostoucí bydlení

Princip rostoucího bydlení je postaven na dlouhodobém rozvíjení a zhodnocování nemovitosti v závislosti na aktuálních požadavcích a nárocích majitele a jeho aktuálních finančních možnostech.

Mobilní dům - rostoucí bydlení

Tento produkt umožňuje mladým lidem (a nejenom jim) pořídit si takové bydlení, na které skutečně mají, popřípadě z nějakého důvodu tuto variantu požadují. Posléze si pak mohou dokoupit (popřípadě pronajmout) další modul či moduly dle potřeby (např. čekají přírůstek do rodiny, nebo potřebují dočasně ubytovat např. babičku apod.).

Výhodou je i obrácená možnost, kdy po osamostatnění dětí a zjištění, že dům je příliš velký, prázdný a nevyužitý, lze „přebytečné moduly“ opětovně odpojit z celku a buď přesunout na jiné místo a pronajmou = zabezpečení na stáří, případně změnit jejich využití anebo odprodat někomu dalšímu. Variantou bývá i možnost zpětného výkupu dodavatelem (za zůstatkovou hodnotu) a následná revitalizace modulu a opětovný prodej na trhu. Samostatné moduly i propojené celky si samozřejmě zachovávají své technické parametry, mobilitu i funkčnost po celou dobu životnosti. Vzniká tak zajímavé řešení pro všechny, kteří potřebují v krátké době zrealizovat samostatné bydlení, ale jejich účty nedisponují miliony korun. Současně však nekupujete dočasné bydlení, ale sami v průběhu let utváříte svůj domov a přizpůsobujete jej Vašim aktuálním požadavkům a možnostem.

Věděli jste o mobilních domech, že...

možnost realizace objektu v průběhu celého roku...

Projekt Povodňové domy!


Dům za cenu auta na FB!

Dřevostavby a mobilní domy

Nabízíme kvalitní realizaci gabionů na klíč nebo i prodej materiálů primárně v Praze, ale i po celé ČR. Gabiony ČR pro vás!

Společnost Cangor a.s. se zabývá zejména výstavbou pasivních a nízkoenergetický dřevostaveb a developingem. Taktéž mobilními domy a školkami.

Firma Mobile Point Corporation a.s. se zabývá výrobou, montáží, dovozem, realizací a prodejem ekologických mobilních domů a rovněž prodejem, pronájmem a provozem mobilních mateřských škol.

Naše reklamní agentura nabízí klientům kompletní služby z oblasti reklamy a propagace - tisk billboardů, výroba plachet, reklamní textil.

Mobile Point Corporation a.s.

Copyright (c) 2011 - 2016 | dumzacenuauta.cz | Odkazy | Mobilní domy a dřevostavby | bdesigner.cz - Tvorba www stránek Olomouc | nahoru ↑